Start » Dokumenty do otwarcia spółki limited

Dokumenty do otwarcia spółki limited


Oto wykaz niezbędnych dokumentów potrzebnych do zarejestrowania Twojej spółki limited:

1. skan dowodu lub paszportu wszystkich współwłaścicieli i dyrektorów spółki;

2. skan potwierdzenia miejsca ZAMIESZKANIA wszystkich współwłaścicieli i dyrektorów spółki – chodzi o jeden z następujących rachunków nie starszych niż 3 m-ce, za: prąd, gaz, telefon stacjonarny, internet, tv, council tax. Może to być również wyciąg z prywatnego konta bankowego.
Żaden z powyższych dokumentów nie może być wygenerowany elektronicznie – musiał być fizycznie dostarczony pod Twój adres. Na takim dokumencie musi widnieć Twoje imię i nazwisko oraz Twój adres zamieszkania. Chodzi tu o aktualny adres zamieszkania, nie zameldowania;

3. wypełniony formularz rejestracyjny przez wszystkich współwłaścicieli i dyrektorów spółki, który pobierzesz tutaj. Wypełniony formularz prosimy przesłać do nas w formacie word;

4. wniesienie niezbędnych opłat (pakiet A i B) zgodnie z ofertą / cennikiem oraz ewentualnie opłat związanych z usługami dodatkowymi. Cennik oraz sposób płatności znajdziesz na tej stronie.

Dokumenty (koniecznie w formacie pdf, oprócz nr 3 – w formacie word) wyślij nam na adres email: info@aexea.co.uk

Dokumenty wrażliwe możesz ewentualnie przesłać do nas za pomocą aplikacji na smartfon: Smart IDV.
Korzystanie z tej aplikacji jest dość intuicyjne ale w razie problemów napisz do nas.
Dostawcą tej aplikacji jest sprawdzona firma SmartSearch, która to jest naszym dostawcą specjalistycznego systemu do weryfikacji dokumentów klientów (zgodnie z wytycznymi HMRC).

Po otrzymaniu powyższych rzeczy Twoją spółkę zarejestrujemy w ciągu dwóch dni roboczych. Zazwyczaj jest to jednak krócej. Wtedy już będziesz mógł / mogła wystawić / przyjąć pierwszą f-rę. Wtedy też otrzymasz od nas dostęp do zamkniętego forum gdzie zamieszczamy niezbędne informacje na temat prowadzenia spółki. Następnie po kilku tygodniach otrzymasz od nas dostęp do serwera ftp ze swoim hasłem dostępu, gdzie poprosimy o przesyłanie dokumentów księgowych. Na serwerze będą też pomocne dokumenty i formatki.


Być może od razu warto też zainteresować się naszą nowatorską usługą „Pakiet Rezydencja”.
Szczegóły tej usługi znajdziesz tutaj.

Więcej przydatnych informacji można znaleźć na naszych stronach:
www.aexea.pl/oferta/przenies-firme-z-polski-do-uk
oraz na facebook’u:
www.facebook.com/AexeaConsulting

‘aeXea Consulting’ nie udostępnia danych personalnych swoich klientów osobom trzecim, poza wymaganymi do rejestracji spółki.
Opłacenie usługi z naszej oferty jest w rozumieniu prawa brytyjskiego równoznaczne z zawarciem umowy z naszą firmą. Zobowiązuje nas to do należytego wykonania takiej usługi.

Jeżeli jesteś już naszym klientem prosimy przejdź do tej strony: