Start » Dokumenty do otwarcia spółki limited

Dokumenty do otwarcia spółki limited


Oto wykaz niezbędnych dokumentów potrzebnych do zarejestrowania twojej spółki limited:

1. skan dowodu lub paszportu wszystkich współwłaścicieli i dyrektorów spółki;

2. skan potwierdzenia miejsca ZAMIESZKANIA wszystkich współwłaścicieli i dyrektorów spółki – jeden z następujących rachunków nie starszych niż 3 m-ce za: prąd, gaz, telefon stacjonarny, internet, tv, council tax. Może to być również wyciąg z prywatnego konta bankowego.
Żaden z powyższych dokumentów nie może być wygenerowany elektronicznie – musiał być fizycznie dostarczony pod Twój adres. Na takim dokumencie musi widnieć Twoje nazwisko i Twój adres zamieszkania. Chodzi tu o aktualny adres zamieszkania, nie zameldowania;

3. wypełniony formularz rejestracyjny przez wszystkich współwłaścicieli i dyrektorów spółki, który pobierzesz tutaj. Wypełniony formularz prosimy przesłać do nas w formacie word;

4. wniesienie niezbędnych opłat (pakiet A i B) zgodnie z ofertą / cennikiem oraz ewentualnie opłat związanych z usługami dodatkowymi. Cennik oraz sposób płatności znajdziesz na tej stronie.

Dokumenty wyślij nam na adres email: info@aexea.co.uk

Po otrzymaniu powyższych rzeczy, spółkę zarejestrujemy w ciągu dwóch dni roboczych. Zazwyczaj jest to jednak kilka godzin. Wtedy już będziesz mógł / mogła wystawić / przyjąć pierwszą f-rę. Wtedy też otrzymasz od nas dostęp do zamkniętego forum gdzie zamieszczamy niezbędne informacje na temat prowadzenia spółki. Prześlemy ci również link do darmowego programu za pomocą którego wystawisz poprawną f-rę angielską. Następnie po kilku tygodniach otrzymasz od nas dostęp do serwera ftp ze swoim hasłem dostępu, gdzie poprosimy o przesyłanie dokumentów księgowych. Na serwerze będą też pomocne dokumenty i formatki.

Więcej przydatnych informacji można znaleźć na naszych stronach:
www.aexea.pl/oferta/przenies-firme-z-polski-do-uk
oraz na facebook’u:
www.facebook.com/AexeaConsulting

‘aeXea Consulting’ nie udostępnia danych personalnych swoich klientów osobom trzecim, poza wymaganymi do rejestracji spółki.
Opłacenie usługi z naszej oferty jest w rozumieniu prawa brytyjskiego równoznaczne z zawarciem umowy z naszą firmą. Zobowiązuje nas to do należytego wykonania takiej usługi.

Jeżeli jesteś już naszym klientem prosimy przejdź do tej strony: