Start » Pakiet Rezydencja Podatkowa

Pakiet Rezydencja Podatkowa


Pakiet „Rezydencja Podatkowa”  – Zabezpiecz Swoją Spółkę Ltd Na Przyszłość

rezydencja-podatkowa-spolki-ltd

Pakiet ten zalecamy spółkom, których Zarząd i Udziałowcy mieszkają poza UK.  Skontaktuj się z nami tutaj i dowiedz się więcej o naszej usłudze.

W ramach Pakietu Rezydencja Podatkowa otrzymasz na okres 1 roku:
1. Usługa Secretary (zobacz poniżej co to za usługa);
2. Usługa Udziałowiec w Twojej firmie – nasza spółka (uśpiona) obejmie w Twojej firmie 20% udziałów typu „Ordinary Class B” – bez prawa do dywidendy;
3. Umowę najmu biura od naszej spółki – siostry, która zajmuje się najmem powierzchni biurowych w UK – będzie to fizyczne biuro w miejscowości Leeds.

Cena Pakietu „Rezydencja Podatkowa” dla klientów aeXea wynosi £600 rocznie (dla innych firm £1000 rocznie).

UWAGA – na tę usługę otrzymasz fakturę od naszej innej firmy; opłata na inne konto bankowe. 

x

Co to jest usługa secretary w spółce limited?

Nasza usługa polega na wpisaniu do Twojej spółki limited naszej firmy „aeXea Secretary Ltd” jako osobę pełniącą funkcję tzw. secretary. W Polsce odpowiednikiem tej funkcji w spółkach kapitałowych jest coś pomiędzy członkiem zarządu i radą nadzorczą.

Do roku 2009 spółki limited musiały obok directors mieć również secretary. Obecnie nie jest to już wymagane, niemniej jednak w niektórych przypadkach zalecamy aby spółka posiadała funkcję secretary - np. jeśli cały zarząd czyli directors na stałe mieszka poza UK to dla „wzmocnienia” rezydencji podatkowej spółki w UK warto pomyśleć o naszej usłudze.

„aeXea Secretary Ltd” jest członkiem „International Chartered Secretaries and Administrator” – organizacji, która m.in. zrzesza dyplomowanych sekretarzy oraz jest niejako pośrednikiem między Regulatorem a osobami pełniącymi takie funkcje. Dzięki temu masz pewność, że w Twojej firmie funkcję tę sprawuje osoba upoważniona i osoba, która jest na bieżąco ze zmianami w tej dziedzinie biznesu w UK.

ICSA

Posłuchaj podcastu i dowiedz się dlaczego zalecamy skorzystanie z tej usługi:

Jeżeli jesteś już naszym klientem prosimy przejdź do tej strony: